MeniuPaieškaNaujienosKontaktai
„Kauno Žalgirio“ futbolo akademija/ „Kauno Žalgirio“ futbolo akademija

2020-10-05Rudens Taurė 2020

Savaitgalį Kėdainiuose vyko turnyras „Rudens Taurė” 2020, kuriame dalyvavo ir mūsų akademijos žalgiriečiai, U-8, U-10 bei U-12 komandos.

Įveikę startinį jaudulį jauniausi akademijos futbolininkai turnyre startavo užtikrintai bei motyvuotai. Trečiose rungtynėse kilo šiek tiek sunkumų, tačiau su tuo susitvarkė ir parodė tikrą sportinį charakterį. Mažieji futbolininkai nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, to pasekoje apdovanojimų ceremonijoje mažieji žalgiriečiai į viršų kėlė pergalės taurę. „Trumpai apibendrinant galiu pasakyti jog turnyras mus labai stipriai paaugino, kas yra be galo svarbu ir džiugu. Noriu pagirti vaikus kurie sunkiomis akimirkomis nenuleido rankų, viso turnyro metu demonstravo darnumą ir norą” džiaugėsi treneris Ovidijus Šidlauskas.

U-10 komanda išsidalino į dvi grupes, baltųjų ir žaliųjų. Baltiesiems turnyre sekėsi puikiai, buvo neįveikiami, to pasekoje nukeliavo iki finalo, o ir ten didelių sunkumų nebuvo, įveikę Vilniaus BFA auklėtinius užėmė pirmąją vietą. Žaliesiems žaidėjams sekėsi truputį sunkiau, tačiau nukeliavo iki kovos dėl trečios vietos ir ten įveikę Vilniaus „Rabona” užėmė trečiąją vietą. „Džiaugiuosi vaikinų gebėjimu keisti varžybų metu pozicijas, komanda mažais žingsneliais eina į priekį ir su kiekvienom varžybom jaučiamės vis stipresni. Varžovas finale Vilniaus BFA buvo labai stiprus, bet vaikinus nuteikiau, kad atstovauja vieną stipriausių futbolo akademijų Lietuvoje, po šio paskatinimo vaikinai įrodė pranašumą” džiaugėsi savo komanda Aurinas Ivaškevičius.

U-12 komanda taip pat išsidalino į dvi grupes, baltųjų ir žaliųjų ir bendrai sužaidė 9 rungtynes. Baltieji nors ir atidavė visas jėgas, kovoti teko tik dėl 5 vietos, baudinių serijoje puikiai sužaidus varžovų vartininkui pralaimėjo ir taip užėmė 6 vietą. Žaliesiems žaidėjams turnyre sekėsi kur kas geriau, per pagrindinį laiką nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, tačiau finale sužaidus lygiosiomis po baudinių serijos pralaimėjo ir taip užėmė antrąją vietą turnyre. „Verta paminėti, jog žalieji per visą turnyrą kamuolį iš vartų traukė tik vieną kartą. Manau turnyras vaikams buvo naudingas ir grįžome į Kauną patobulėję” savo mintimis apie turnyrą dalinosi Audrius Statkevičius.

Kategorijos: Naujienos
Atnaujinta: 2021-01-04

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Slapukų politika
Sutinku × Uždaryti

Skip to content