MeniuPaieškaNaujienosKontaktai

Stovykla „KŽFA x VALENCIA CF“

Stovykla vyks 5 dienas: Liepos 19 – 23 dienomis. 

Amžiaus grupės: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007;

Dalyvių laukia aukšto lygio treniruotės su „Valencia“ klubo treneriais. Stovykla vyks dienos metu nuo 9 val. ryto iki 17:30 val. vakaro. Mūsų tikslas suorganizuoti tokią stovyklą, iš kurios vaikai grįš kupini teigiamų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių.

Stovyklos metu bus daug futbolo, iššūkių ir įvairių turnyrų.

  • Treniruosimės centriniame „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos stadione, Neries krantinėje 7B;
  • Kiekvienas dalyvis gaus „Valencia“ treniruočių aprangą bei dalyvio sertifikatą;
  • Vaikus prižiūrės ir treniruos kvalifikuoti ir charizmatiški „Valencia“ ir „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos treneriai;
  • Už individualias rungtis bus įteikiami apdovanojimai;
  • Stovyklos metu dalyviai bus apdrausti;
  • Dalyviai gaus pietus, užkandžius ir vandenį;
FUTBOLO STADIONAS

Apie trenerius

Miquel Belmonte

Turi fizinio aktyvumo ir sporto mokslų bakalauro laipsnį, įgijo kūno kultūros magistro laipsnį (Valensijos universitetas, Ispanija) ir baigė profesionalaus futbolo trenerių programą (RFEF). Turi UEFA PRO licenciją.

Valensijos futbolo (VCF) akademijoje dirba jau 8 metus. Penkeri metai dalyvauja tarptautinėse VCF futbolo programose. Šį sezoną Miquelis dirbo U12 komandos treneriu ir U12-U11 komandų vadovu.

Nacho Tarin

Turi fizinio aktyvumo ir sporto mokslų bakalauro laipsnį (Valensijos universitetas, Ispanija) ir baigė profesionalaus futbolo trenerių programą (RFEF). Turi UEFA PRO licenciją.

Valensijos futbolo (VCF) akademijoje dirba jau 8 metus. Penkeri metai dalyvauja tarptautinėse VCF futbolo programose. Šį sezoną Nacho dirbo U16 rinktinės vyriausiuoju treneriu.

Sergio Chulvi

Turi įgijęs kūno kultūros bakalauro laipsnį (Valensijos universitetas, Ispanija). Turi UEFA PRO licenciją. Valensijos futbolo (VCF) akademijoje dirba jau 8 metus. Sergio yra U8 komandos treneris.

Stovyklos kainos: 
„Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos auklėtiniams kaina – 275 eurų;
Vaikams iš kitų įstaigų kaina – 315 eurų;

Registracija:
Registracijos forma į stovyklą „KŽFA x Valencia“
Vietų skaičius labai ribotas, todėl raginame registruotis kuo skubiau. 

Dėl nenuspėjamos situacijos šalyje Jūsų sumokėti pinigai bus grąžinti, jei stovykla negalėtų įvykti, tačiau dalis pinigų bus išskaičiuota, dėl negrąžinamų priežasčių: stovyklos metu bus paruoštos aprangos kiekvienam dalyviui (jos bus pristatytos kiekvienam nepriklausomai, stovykla įvyks ar ne).

Norite prisidėti? Tapti rėmėjais/partneriais? Padovanoti vaikams dovanų ar suteikti papildomų naudų?
Reikia daugiau informacijos? Norite dalyvauti?

Visais klausimais rašykite: kzfutboloakademija@gmail.com

Atnaujinta: 2021-07-13

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Slapukų politika
Sutinku × Uždaryti

Skip to content