MeniuPaieškaNaujienosKontaktai

Treneriai

Edvinas Kinderis

  • UEFA B licencija
  • Treniruojamos komandos: U18, U16
  • edvinas@kzfa.lt
  • +370 689 11 390

Audrius Statkevičius

  • UEFA A licencija
  • Treniruojamos komandos: U18, U16
  • audrius@kzfa.lt
  • +370 673 77 244

Dominykas Galkevičius

  • UEFA B licencija
  • Treniruojamos komandos: U15, U14
  • dominykas@kzfa.lt
  • +370 604 31 748

Šarūnas Terleckis

  • UEFA A licencija
  • Treniruojamos komandos: U15, U14
  • sarunas@kzfa.lt
  • +370 608 78 485

Oscar Ruiz Garcia

  • UEFA A licencija
  • Treniruojamos komandos: U13, U12
  • oscar@kzfa.lt
  • +370 640 33 233

Augustinas Akelis

Tadas Šumskus

  • UEFA B licencija
  • Treniruojamos komandos: U11, U10
  • +370 622 76 245

Ovidijus Šidlauskas

  • UEFA B licencija
  • Treniruojamos komandos: U11, U10
  • ovidijus@kzfa.lt
  • +370 621 14 858

Evaldas Stepanavičius

  • UEFA B licencija
  • Treniruojamos komandos: U9, U8
  • evaldas@kzfa.lt
  • +370 638 79 778

Dominykas Šimukaitis

Deividas Latušenka

Ričardas Beniušis

Mindaugas Švedkauskas

  • UEFA B licencija
  • Treniruojama komanda: Atrankos grupė
  • mindaugas@kzfa.lt
  • +370 675 33 808

Jonas Ramanauskas

Aurelijus Čelka

  • UEFA B licencija
  • Treniruojamos komandos: U11 B, U13 B
  • aurelijus@kzfa.lt
  • +370 601 05 716

Liudas Bagdonas

  • Treniruojama komanda: Atrankos grupė
  • liudas@kzfa.lt
  • +370 602 72 850

Rokas Gudelis

  • Treniruojama komanda: Atrankos grupė
  • rokas@kzfa.lt
  • +370 631 96 640

Raimundas Markauskas

Ignas Skyrius

  • Treniruojama komanda: Atrankos grupė
  • Ignas@kzfa.lt
  • +370 633 66 399

Algirdas Surgautas

Vaidas Verbickas

Algimantas Trimailovas

Atnaujinta: 2024-04-26

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Slapukų politika
Sutinku × Uždaryti

Skip to content