MeniuPaieškaNaujienosKontaktai

Treneriai

Karolis Palaima

  • UEFA B licencija
  • Treniruojamos komandos: U18, U16
  • karolis@kzfa.lt
  • +370 671 50 812

Erikas Folkis

  • UEFA A licencija
  • Treniruojamos komandos: U18, U16
  • erikas@kzfa.lt   
  • +370 689 03 657

Dominykas Galkevičius

Gytis Rusevičius

  • UEFA B licencija
  • Treniruojamos komandos: U15, U14
  • gytis@kzfa.lt
  • +370 626 14 527

Šarūnas Terleckis

  • UEFA B licencija
  • Treniruojamos komandos: U14, U12
  • sarunas@kzfa.lt
  • +370 608 78 485

Evaldas Stepanavičius

  • UEFA B licencija
  • Treniruojamos komandos: U13, U12
  • evaldas@kzfa.lt
  • +370 638 79 778

Vytautas Vaškūnas

  • UEFA PRO licencija
  • Treniruojamos komandos: U11, U10
  • vytautas@kzfa.lt
  • +370 618 70 777

Edvinas Kinderis

  • UEFA B licencija
  • Treniruojama komanda: U11, U10
  • edvinas@kzfa.lt
  • +370 689 11 390

Ovidijus Šidlauskas

Saulius Čepkauskas

  • UEFA B licencija
  • Treniruojamos komandos: U9, U8, Atrankos grupė
  • saulius@kzfa.lt
  • +370 670 93 457

Armantas Slanina

  • UEFA B licencija
  • Treniruojama komanda: Atrankos grupė; Vartininkų treneris
  • armantas@kzfa.lt
  • +370 633 15 704

Mindaugas Švedkauskas

  • UEFA B licencija
  • Treniruojama komanda: Atrankos grupė
  • mindaugas@kzfa.lt
  • +370 675 33 808

Jonas Ramanauskas

Aurelijus Čelka

  • UEFA B licencija
  • Treniruojama komanda: Atrankos grupė
  • aurelijus@kzfa.lt
  • +370 601 05 716

Edvinas Alimkinas

  • UEFA Futsal C licencija
  • Treniruojama komanda: Atrankos grupė
  • +370 646 00 985

Algirdas Surgautas

Vaidas Verbickas

Algimantas Trimailovas

Atnaujinta: 2022-09-26

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Slapukų politika
Sutinku × Uždaryti

Skip to content