MeniuPaieškaNaujienosKontaktai

Treneriai

Karolis Palaima

  • UEFA A licencija
  • Treniruojamos komandos: U18, U16
  • karolis@kzfa.lt
  • +370 671 50 812

Vytautas Vaškūnas

  • UEFA PRO licencija
  • Treniruojamos komandos: U16, U15
  • vytautas@kzfa.lt
  • +370 618 70 777

Šarūnas Terleckis

  • UEFA A licencija
  • Treniruojamos komandos: U14, U13
  • sarunas@kzfa.lt
  • +370 608 78 485

Edvinas Kinderis

  • UEFA B licencija
  • Treniruojamos komandos: U14, U13
  • edvinas@kzfa.lt
  • +370 689 11 390

Gytis Rusevičius

  • UEFA B licencija
  • Treniruojamos komandos: U12, U11
  • gytis@kzfa.lt
  • +370 626 14 527

Ovidijus Šidlauskas

  • UEFA B licencija
  • Treniruojamos komandos: U10, U9, Atrankos grupė
  • ovidijus@kzfa.lt
  • +370 621 14 858

Saulius Čepkauskas

  • UEFA B licencija
  • Treniruojamos komandos: U10, U9, Atrankos grupė
  • saulius@kzfa.lt
  • +370 670 93 457

Evaldas Stepanavičius

  • UEFA B licencija
  • Treniruojamos komandos: U8, U7
  • evaldas@kzfa.lt
  • +370 638 79 778

Armantas Slanina

  • UEFA B licencija
  • Treniruojama komanda: U8, U7, Atrankos grupė; Vartininkų treneris
  • armantas@kzfa.lt
  • +370 633 15 704

Mindaugas Švedkauskas

  • UEFA B licencija
  • Treniruojama komanda: Atrankos grupė
  • mindaugas@kzfa.lt
  • +370 675 33 808

Jonas Ramanauskas

Algirdas Surgautas

Aurelijus Čelka

  • UEFA B licencija
  • Treniruojama komanda: Atrankos grupė
  • aurelijus@kzfa.lt
  • +370 601 05 716

Vaidas Verbickas

Algimantas Trimailovas

Atnaujinta: 2023-02-06

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Slapukų politika
Sutinku × Uždaryti

Skip to content