MeniuPaieškaNaujienosKontaktai

Treneriai

Laimis Bičkauskas

  • UEFA PRO licencija
  • Treniruojama komanda: U19
  • laimis@kzfa.lt
  • +370 683 87 044

Aurelijus Čelka

  • UEFA B licencija
  • Treniruojama komanda: U19, atrankos grupės
  • aurelijus@kzfa.lt
  • +370 601 05 716

Karolis Palaima

  • UEFA B licencija
  • Treniruojama komanda: U17, U16
  • karolis@kzfa.lt
  • +370 671 50 812

Edvinas Kinderis

  • UEFA B licencija
  • Treniruojama komanda: U16, U17
  • edvinas@kzfa.lt
  • +370 689 11 390

Erikas Folkis

  • UEFA A licencija
  • Treniruojama komanda: U15, U14
  • erikas@kzfa.lt   
  • +370 689 03 657

Gytis Rusevičius

  • UEFA B licencija
  • Treniruojama komanda: U14, U15
  • gytis@kzfa.lt
  • +370 626 14 527

Šarūnas Terleckis

  • UEFA B licencija
  • Treniruojama komanda: U13, U12
  • sarunas@kzfa.lt
  • +370 608 78 485

Evaldas Stepanavičius

  • UEFA B licencija
  • Treniruojama komanda: U13, U12
  • evaldas@kzfa.lt
  • +370 638 79 778

Armantas Slanina

  • UEFA B licencija
  • Treniruojama komanda: Atrankos grupės, U13
  • armantas@kzfa.lt
  • +370 633 15 704

Mindaugas Švedkauskas

Audrius Statkevičius

  • UEFA A licencija
  • Treniruojama komanda: U10, U11
  • audrius@kzfa.lt
  • +370 673 77 244

Vytautas Vaškūnas

Ovidijus Šidlauskas

Mantas Gintalas

Andrius Krasinskas

  • LFF vartininkų licencija
  • Vartininkų treneris
  • andrius@kzfa.lt
  • +370 637 00 500

Ingrida Siliūnienė

Jolita Kličiūtė

Skaistė Bajorinaitė

Justas Lukosevičius

Vaidas Verbickas

Atnaujinta: 2021-09-13

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Slapukų politika
Sutinku × Uždaryti

Skip to content