MeniuPaieškaNaujienosKontaktai
„Kauno Žalgirio“ futbolo akademija/ „Kauno Žalgirio“ futbolo akademija

2021-02-02Kęstutis Deltuva – naujasis „Kauno Žalgirio” futbolo akademijos techninis direktorius

Kęstučio kelias futbole prasidėjo Prienuose, vėliau jam teko kartu dirbti su dabartiniu „Kauno Žalgirio“ komandos treneriu Roku Garastu, o grįžęs į Prienus jis įkūrė futbolo mokyklą bei moksleivių futbolo lygą.

„Nuo vadybinio darbo nenutolau, visą sukauptą patirtį bandysiu pritaikyti čia, akademijoje. „Kauno Žalgiris“ turi vienas geriausių sąlygų Lietuvoje, o perspektyvių vaikų akademijoje yra tikrai nemažai. Nematau kliūčių, kodėl turėdami tokią klubo struktūrą, ateityje negalėtume tapti vienais geriausių Baltijos šalyse”, – teigė K.Deltuva.

Pasak naujojo Kauno Žalgirio futbolo akademijos techninio direktoriaus – tai didelis šuolis jo karjeroje bei iššūkis naujoje rolėje. „Turiu galimybę padėti jaunimui tobulėti ir integruoti jaunus žaidėjus į pagrindinę komandą. Manau, kad kiekvienas akademijoje dirbantis žmogus turi tokį patį tikslą”, – sakė prieniškis.

Su esama akademijos situacija susipažinęs K.Deltuva jau pradėjo darbus ir yra numatęs artimiausius planus.

„Pirmas tikslas – akademijoje įdiegti trenerių periodizaciją, kad treneriai galėtų dirbti su tam tikro segmento vaikais. Kitas žingsnis – paruošti akademijos programą, kuri būtų suderinta su pagrindine komanda ir vieną filosofiją turėtume nuo pat jaunimo iki pirmosios komandos. Šiuos du darbus siekiame padaryti per artimiausius du ar tris mėnesius. Taip pat toliau tęsime pradėtus darbus“, – artimiausius darbus išskyrė techninis direktorius.

Sveikas atvykęs, Kęstuti!

Kategorijos: Naujienos
Atnaujinta: 2021-02-02

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Slapukų politika
Sutinku × Uždaryti

Skip to content