MeniuPaieškaNaujienosKontaktai
„Kauno Žalgirio“ futbolo akademija/ „Kauno Žalgirio“ futbolo akademija

2023-04-01„Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos trenerių štabą papildė Valensijos akademijos atstovai

Prie „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos trenerių štabo prisijungė iš „Valencia CF“ akademijos atvykę treneriai Lorenzo Martinez ir Joan Aguado!

Lorenzo Martinez savo karjerą pradėjo 2005 metais, gimtajame Ispanijos mieste Valensijoje. Prabėgus 7-iems metams jis prisijungė prie „Valencia CF“ akademijos struktūros, kur treniravo U6 – U16 komandas bei ruošė žaidėjus Ispanijos jaunimo rinktinėms. Treneris turi UEFA PRO ir fizinio aktyvumo bei sporto mokslų laipsnį.

„Džiaugiuosi, galėdamas prisijungti prie tokios akademijos kaip „Kauno Žalgiris”, labai tikiuosi, kad padėsime su Joan pasiekti tikslus, kuriuos yra išsikėlusi ši akademija”, – teigė strategas Lorenzo Martinez.

Joan Aguado karjera prasidėjo dar 2005 metais „Valencia CF“ akademijos jaunimo komandoje. Vėliau jis buvo pakviestas prisijungti prie „Valencia CF“ akademijos struktūros, kur paskutinius 3 metus treniravo U6 ir U7 komandas. Treneris baigęs Valensijos universitetą, kur įgijo fizinio aktyvumo bei sporto mokslų laipsnį, taip pat turi UEFA PRO licenciją.

„Smagu, jog būtent mums atiteko galimybė prisidėti prie „Kauno Žalgirio” vaikų ir jaunimo ugdymo. Tikimės, kad mūsų pagalba bus reikšminga akademijos augimui”, – teigė treneris Joan Aguado.

Savo mintimis dalijosi ir akademijos techninis direktorius Kęstutis Deltuva, kuris tikisi, kad naujųjų trenerių sukaupta patirtis leis išugdyti daugiau futbolininkų, kurie galėtų papildyti „Kauno Žalgirio“ pagrindinės komandos sudėtį.

„Džiaugiuosi, jog bendradarbiavimas su Valensijos klubo akademija įgauna pagreitį, turime daug planų, kuriuos norime įgyvendinti kartu su jais. Tikiuosi, jog šie treneriai svariai prisidės prie akademijos augimo bei žaidėjų ugdymo, o bendri tikslai padės integruoti žaidėjus į pagrindinę komandą“, – pasakojo akademijos techninis direktorius.

Kategorijos: Naujienos
Atnaujinta: 2023-04-01

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Slapukų politika
Sutinku × Uždaryti

Skip to content