MeniuPaieškaNaujienosKontaktai
„Kauno Žalgirio“ futbolo akademija/ „Kauno Žalgirio“ futbolo akademija

2023-01-09„Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos trenerių štabą papildė ispanas

Prie „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos trenerių štabo prisijungė ispanas Oscaras Ruizas Garcia. 

Treneris savo karjerą pradėjo 2008 metais, savo gimtajame Ispanijos mieste Valjadolide. Prabėgus 5 metams, savo karjerą tęsė „Puente Castro“ klube, vėliau kėlėsi į Pietų Ameriką, o pastaruosius penkerius metus Oscaras praleido Kinijoje, kur treniravo U7 – U14 komandas bei ruošė žaidėjus Kinijos jaunimo rinktinėms. 

„Džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos. Tiek mano, tiek akademijos tikslai yra panašūs, todėl ir pasirinkau šią akademiją. Esu pasiruošęs padėti akademijai ir kartu sukurti geresnę ateitį“, – teigė naujai prisijungęs strategas. 

Savo mintimis dalijosi ir akademijos techninis direktorius Kęstutis Deltuva, kuris tikisi, kad naujojo trenerio sukaupta patirtis leis išugdyti daugiau futbolininkų, kurie galėtų papildyti „Kauno Žalgirio“ pagrindinės komandos sudėtį. 

„Džiaugiuosi, kad galime į savo sistemą prijungti ir iš užsienio atvykusį trenerį. Oscaras yra sukaupęs 14-kos metų treniravimo patirtį, kuri, tikimės padės užauginti žaidėjus pagrindinei „Kauno Žalgirio“ komandai“, – pasakojo akademijos techninis direktorius.

O. Garcia jau šiandien žengs į futbolo aikštę, kur pradės savo pirmąsias futbolo treniruotes „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijoje. Jo pirmuosius žingsnius galėsite stebėti mūsų „Instagram“ paskyroje @kaunozalgirisfa.

Kategorijos: Naujienos
Atnaujinta: 2023-01-09

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Slapukų politika
Sutinku × Uždaryti

Skip to content