MeniuPaieškaNaujienosKontaktai
„Kauno Žalgirio“ futbolo akademija/ „Kauno Žalgirio“ futbolo akademija

2022-06-10„Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos treneriai patirties sėmėsi „Valencia“ klubo akademijoje

Metų pradžioje prasidėjęs „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos ir Ispanijos grando „Valencia“ klubo akademijos bendradarbiavimas įgauna pagreitį.

Praėjusiais metais Kaune bendrą stovyklą surengusios akademijos pasirašė dvejų metų bendradarbiavimo sutartį, kurios vaisius jau galėjo pajusti „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos treneriai, o netrukus tą padarys ir čia sportuojantys vaikai.

Įvairaus amžiaus vaikus Kaune treniruojantys Dominykas Galkevičius, Gytis Rusevičius, Erikas Folkis, Ovidijus Šidlauskas ir Šarūnas Terleckis savaitę praleido „Valencia“ klubo akademijoje, lankėsi „Valencia“ klubo rungtynėse ir kaupė patirtį.

„Įspūdžiai labai geri – vos atvykus mus pasitiko akademijos personalas, kuris mus ir lydėjo visos kelionės metu. Pagrindinis tikslas buvo susipažinti su vienos iš elitinių Ispanijos futbolo akademijų darbu, filosofija. Jie buvo mums paruošę savaitės kursą, kuriame susipažinome su skirtingo amžiaus vaikų grupių treniravimo specifika, pačios akademijos identitetu, o po teorinių paskaitų turėjome ir pratybas aikštėse, kur stebėjome, kaip skirtingoms amžiaus grupėms sekasi viską išpildyti“, – įspūdžiais dalinosi G.Rusevičius, kuriam Ispanijoje patirties semtis yra tekę ir anksčiau.

Pasak „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos trenerio ir „Kauno Žalgirio“ B komandos stratego D.Galkevičiaus, tokia patirtis yra neįkainojama.

„Tai buvo dar viena proga įsitikinti, kad Ispanija yra tikra futbolo šalis, o „Valencia“ – viena geriausių organizacijų, su tradicijomis, su vizija, struktūra. Turėjome galimybę pamatyti kaip akademijoje planuojamos ir vykdomos treniruotės, sistemingai diegiama akademijos žaidimo filosofija nuo U–6 iki U–19 amžiaus grupių. Suprantame, kad nukopijuoti to negalime, bet pagrindinė žinutė iš ispanų kolegų buvo tai, kad svarbiausia yra žmonės, kurie dirba akademijoje, vertybės ir meilė futbolui – tai yra raktas į sėkmę. “, – pasakojo treneris.

D.Galkevičiui pritarė ir G.Rusevičius – viskas remiasi į klubo vertybes ir žmonių tarpusavio ryšius.

„Didžiausią įspūdį paliko patys žmonės ir jų kompetencija, kadangi ir jie patys išskyrė, jog pirmoje vietoje yra žmogus, o ne futbolas – kaip mes bendraujame, kaip reaguojame į situacijas. Didelį įspūdį padarė ir patys mažiausi vaikai, kaip jie gilinasi į detales ir nuo mažų dienų mokosi „Valencia“ klubo vertybių, žaidžia futbolą su šypsena veide ir gyvena tuo klubu“, – sakė G.Rusevičius.

Liepos 18–22 dienomis „Valencia“ klubo akademijos treneriai jau persikels ir į Lietuvą – Kaune antrus metus iš eilės vyks „KŽFA x Valencia“ futbolo stovykla.

„Mūsų akademijai visas šis bendradarbiavimas yra žingsnis į priekį, belieka tą įgautą patirtį pritaikyti ir panaudoti Kaune. Vasarą turėsime antrą bendrą stovyklą, ji vėl sulaukia didelio susidomėjimo, todėl akivaizdu, kad ši partnerystė yra naudinga“, – tikino „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos treneriai.

20220520 WEB ZALGIRIS 003
20220520 WEB ZALGIRIS 004
20220520 TECNICOS ZALGIRIS 05ma
20220520 TECNICOS ZALGIRIS 04ma
20220520 WEB ZALGIRIS 003 20220520 WEB ZALGIRIS 004 20220520 TECNICOS ZALGIRIS 05ma 20220520 TECNICOS ZALGIRIS 04ma
Kategorijos: Naujienos
Atnaujinta: 2022-06-10

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Slapukų politika
Sutinku × Uždaryti

Skip to content